8.11.2021: Poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Bezpieczeństwa IT

Inżynier do działu bezpieczeństwa IT

Obowiązki

  • prowadzenie wdrożeń – samodzielne i w zespołach
  • prowadzenie testów rozwiązań u Klientów
  • przygotowywanie systemów lab/demo na potrzeby własne
  • prowadzenie szkoleń/warsztatów
  • obsługa systemów w ramach umów utrzymaniowych
  • projektowanie architektur bezpieczeństwa
  • pracę w niedużym zgranym zespole

Wymagania:

  • wiedza w zakresie bezpieczeństwa, interesujące obszary to m.in.: ochrona styku z internetem, SIEM/SOAR, systemy EDR, ochrona email, systemy skanowania podatności,  zarządzanie stacjami końcowymi, systemy DLP
  • znajomość administracji systemów Linux i Windows
  • umiejętność tworzenia skryptów na potrzeby własne
  • chęć do nauki nowych technologii m.in. z zakresu CyberSecurity
  • znajomość zagadnień wirtualizacji
  • samodzielność
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym czytanie dokumentacji, kontakt z dostawcami
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań dostawców takich jak: Symantec/Broadcom, FireEye, FireMon, Fudo, Splunk, Tenable

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość rozwoju w zakresie CyberSecurity
  • pokrycie kosztów certyfikacji różnych producentów
  • pracę wśród świetnie wyszkolonych specjalistów IT
  • możliwość rozwoju w ramach zespołu jak i całej organizacji
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • miłą i niekorporacyjną kulturę firmy
  • dużą elastyczność firmy

Warunki zatrudnienia:

  • B2B lub pełen etat
  • preferowana osoba z Warszawy lub możliwością częściowych dojazdów/pracy onsite
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Passus SA:

Grupa Passus SA od ponad 20 lat realizuje projekty IT m.in. w obszarach:
  • wydajność sieci i aplikacji
  • bezpieczeństwo IT
  • rozwiązania cloud
  • infrastruktura dostępowa

W ofercie znajdują się zarówno produkty międzynarodowych firm, jak i unikalne rozwiązania stworzone przez programistów i inżynierów naszej firmy.