Passus S.A.

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania, integratorem i dostawcą wysoko specjalizowanych rozwiązań informatycznych obejmujących w szczególności:

Rozwiązania do monitorowania i rozwiązywania problemów z wydajnością sieci oraz aplikacji.
Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT m.in. do wykrywania podatności, zabezpieczenia sieci, aplikacji oraz danych przed zaawansowanymi atakami oraz zagrożeniami wskutek nadużyć lub zaniedbań wewnętrznych.
Rozwiązania zabezpieczające przed nadużyciami finansowymi (antyfraud), a także narzędzia interpretujące dane w ruchu sieciowym, logach oraz bazach danych, które pozwalają wyodrębnić określone pliki, treści lub metadane, które mogą być następnie przesłane do zewnętrznych systemów analitycznych, takich jakich SIEM czy antyfraud.
Rozwiązania do projektowania, budowy i modernizacji wydajnych sieci WiFi w tym realizacji specjalistycznych projektów „pod klucz" (m.in. captive portal, lokalizacja zasobów, dostęp WiFi w środkach komunikacji i transportu).
Bazując na własnych produktach i usługach oraz technologiach uznanych światowych producentów tworzymy i wdrażamy rozwiązania dostosowane do wymagań klienta. Zapewniamy klientom kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb, przez planowanie, usługi wdrożeniowe, szkolenia pracowników, aż po opiekę serwisową oraz posprzedażną. Oferowane rozwiązania są przygotowywane w oparciu o produkty własne jak i uznanych światowych dostawców, m.in. firm takich jak:
Riverbed
Fidelis
NetScout
Symantec
CORE Security
FlowMon Networks
Cisco
Digi
INFORM
BlueCoat
Darktrace
STM Solutions
Posiadamy własny zespołów programistów i inżynierów realizujących projekty na indywidualne zamówienie. Na bazie zebranych doświadczeń, w maju 2014 roku wprowadziliśmy na rynek Passus Ambience - rozwiązanie umożliwiające ekstrakcję dowolnych informacji ze strumieni danych, w tym z ruchu sieciowego i przekazanie ich w czasie rzeczywistym do systemów analitycznych i antyfraudowych.

Co nas wyróżnia

Realizacja największych w Polsce projektów z zakresu APM/ NPM oraz Security IT
Zrealizowaliśmy blisko 500 projektów dla ponad 300 największych polskich firm i instytucji, a ich skala została doceniona przez międzynarodowe firmy m.in. Riverbed, FlukeNetworsk oraz Digi które przyznały nam tytuły Partner of the Year w regionie EMEA.
Wykwalifikowana kadra inżynierów, programistów, specjalistów
Potwierdzeniem kompetencji zespołu, obok wielu udanych wdrożeń, jest blisko 40 indywidualnych i często unikalnych w skali kraju certyfikatów.
Płaska struktura organizacyjna i ograniczone do minimum procedury
Passus S.A. to 30 osobowy zespół inżynierów i specjalistów skupionych na celu, jakim jest zakończone z sukcesem wdrożenie, dzięki czemu działamy szybko i efektywnie bez zbędnych procedur i biurokracji.
Ponad 20 lat współpracy z firmami zaliczanymi do grona Liderów w rankingach Gartnera
Klientom dostarczamy nie tylko produkty, ale i wiedzę czego potwierdzeniem są najwyższe statusy partnerskie takich firm jak Riverbed, Fluke Networks, Fidelis, Core Security oraz FlowMon Networks.
Elastyczność i koncentracja na rzeczywistych potrzebach Klienta
Własny zespół programistów i doświadczonych inżynierów sprawiają, że nie ograniczamy się tylko do sprzedaży urządzeń i licencji, lecz przygotowujemy rozwiązania pod klucz dostosowane do konkretnej infrastruktury klienta.
Innowacyjna oferta i dostępność najnowszych technologii
Stale współpracujemy z uczelniami technicznymi i obserwujemy najnowsze trendy na świecie wprowadzając do oferty innowacyjne produkty i rozwiązania z całego Świata.

Zaufali nam

MON
KNF
Centrum Onkologii w Gliwicach
T-Mobile
PKO BP
NATO
Enea
NBP
PKP
Alior Bank
IKEA Polska
ING