Zakres oferty

Oferowane przez nas usługi i produkty pomagają zabezpieczyć dane oraz aplikacje przed skutkami ataków z zewnątrz (m.in. 0-day, APT, ransomware), nadużyciami lub nieświadomymi błędami użytkowników. Chronią zarówno typowe kanały komunikacji - Internet lub e-mail oraz nietypowe środowiska i protokoły np. przemysłowe, medyczne.

Wspólnie z firmą Wisenet należącą do Grupy Passus realizujemy projekty z zakresu monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem danych i aplikacji (SIEM, SOC). 
Istotnym uzupełnieniem oferty są rozwiązania zapewniające bezpieczny dostęp do danych i aplikacji korzystających ze środowiska cloud oferowane przez spółkę Chaos Gears również należącą do Grupy.

ZARZĄDZANIE PODATNOŚCIAMI

Grupa rozwiązań pozwalająca na wykrywanie podatności oraz zarządzanie cyklem ich życia, w tym m.in. nadawanie priorytetów, ticketowanie i rozliczanie oraz raportowanie.

Dowiedz się więcej

MONITOROWANIE RUCHU SSL/TLS

Grupa rozwiązań, które rozpoznają ruch SSL niezależnie od portu oraz aplikacji, a następnie deszyfrują go, w celu przesłania pakietów do analizy przez dowolny system – np. IPS, AV, sandbox.

Dowiedz się więcej

ZARZĄDZANIE INCYDENTAMI

Wdrażanie systemów SIEM i SOAR nowej generacji oraz ścisła integracja z innymi rozwiązaniami Klienta. Projektowanie, budowa oraz wsparcie w zakresie Security Operating Center.

Dowiedz się więcej

WERYFIKACJA POZIOMU ZABEZPIECZEŃ

Grupa rozwiązań i usług umożliwiająca weryfikację wykrytych podatności i ocenę skuteczności istniejących systemów zabezpieczeń.

Dowiedz się więcej

OCHRONA PRZED APT

Grupa rozwiązań do ochrony przed atakami celowanymi poprzez monitorowanie zarówno tego co dzieje się w sieci (filtrowanie treści, dekodowanie sesji, analiza zawartości transmisji) jak i na stacjach końcowych.

Dowiedz się więcej

OCHRONA KOMUNIKACJI Z INTERNETEM

Rozwiązania do kontroli ruchu w sieci oraz narzędzia zapewniające bezpieczeństwo komunikacji e-mail, ochronę antyspamową i antywirusową w czasie rzeczywistym, szyfrowanie oraz zaawansowane filtrowanie treści.

Dowiedz się więcej

ANALIZA BEHAWIORALNA

Grupa rozwiązań do wykrywania anomalii i podejrzanego zachowania w ruchu sieciowym. Mechanizmy samouczenia się oraz sztucznej inteligencji umożliwiają reagowanie na zagrożenia nie wykrywane przez technologie oparte na sygnaturach czy wzorcach ataków.

Dowiedz się więcej

Co nas wyróżnia

Współpraca z firmami zaliczanymi do grona Gartner Coolest Vendors
W naszej ofercie można znaleźć wiele innowacyjnych narzędzi docenionych przez międzynarodowe firmy analityczne uzupełniających i eliminujących ograniczenia klasycznych systemów bezpieczeństwa.
Wykwalifikowana kadra inżynierów, programistów, specjalistów
Potwierdzeniem kompetencji zespołu, obok wielu udanych wdrożeń, jest blisko 40 indywidualnych i często unikalnych w skali kraju certyfikatów m.in. poświadczenie bezpieczeństwa osobowego do klauzuli "Tajne" oraz "NATO Secret", CISA, CISSP, Core Impact Certified Professional, Audytor wiodący ISO 27001
Autoryzowane szkolenia
Posiadamy status autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego Core Security świadczącego usługi szkoleniowe z zakresu prowadzenia ukierunkowanych testów penetracyjnych przy użyciu narzędzia Core Impact Pro.

Masz pytania?


passus@passus.com

+48 695 444 803