Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych seminariach online prowadzonych przez inżynierów Passus i zaproszonych gości. Nasze wirtualne spotkania pozwolą Państwu zdobyć wiedzę z obszaru bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, jak również optymalizacji infrastruktury serwerowej.
W ramach każdej prezentacji skupiamy się na omówieniu problemów, z którymi zmagają się działy IT. Proponujemy także metody i efektywne narzędzia, dzięki którym problemy te można skutecznie i szybko rozwiązywać.

Chcesz otrzymywać zaproszenia - prześlij formularz

 1. Imię(*)
  Podaj imię
 2. Nazwisko(*)
  Wprowadź nazwisko
 3. Nazwa firmy(*)
  Podaj nazwę firmy
 4. Stanowisko
  Nieprawidłowe dane
 5. Telefon
  Wpisz numer telefonu.
 6. Email(*)
  Podaj prawidłowy adres email
 7. Interesuje mnie tematyka(*)
  Podaj jaka tematyka jest dla Ciebie interesująca, będzie wysyłać zaproszenia tylko na dobrane tematycznie wydarzenia
 8. (*)
  Prosimy o zaznaczenie pola zgody
 9. (*)
  Prosimy o zaznaczenie pola zgody na wysyłanie zaproszeń w formie elektronicznej

Najbliższe webinarium

NetFlow for Dummies

NetFlow for Dummies – czyli jak uprościć życie "admina" i "bezpiecznika".

10 lipca 2019, godz. 11.00
Seminarium online dotyczące praktycznego wykorzystania protokołu NetFlow. W oparciu o rozwiązanie FlowControl podpowiemy, jak interpretować dane dostarczane przez ten ogólnie dostępny protokół. Pokażemy też w jaki sposób zgromadzone informacje mogą ułatwić codzienną pracę osób odpowiedzialnych za wydajność i bezpieczeństwo sieci. 

Podczas godzinnej sesji nasz ekspert
 • przybliży, dlaczego NetFlow jest tak przydatnym w monitoringu protokołem,
 • podpowie na co zwrócić uwagę intepretując dane pozyskane w oparciu o ten protokół,
 • zaprezentuje jak maksymalnie uprościć i przyśpieszyć analizę danych demonstrując na żywo unikalne cechy i możliwości rozwiązania FlowControl XN,
 • przedstawi elementy analizy bezpieczeństwa opartej o Threat Detection
  i Threat Intelligence.
Rejestracja

Rejestracja na webinarium

Prezentacje prowadzimy przez internet z wykorzystaniem platformy multimedialnej GoToWebinar.
Po kliknięciu na zamieszczony link (Rejestracja) zostaną Państwo przekierowani na stronę rejestracji. Aby się zarejestrować, prosimy o wypełnienie formularza. Po wypełnieniu wymaganych pól, prosimy o kliknięcie na przycisk 'Register' - otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail link. Umożliwi on na wejście na stronę, na której będzie można śledzić prezentację.
Jesli pomimo wypełnienia formularza nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail z linkiem do sesji prosimy o kontakt pod adres szkolenia@passus.com. Wygenerujemy wówczas taki link ręcznie. Prosimy o podłączenie się do sesji kilka minut przed planowanym rozpoczęciem seminarium.

Udział w webinarium

Podczas połączenia z serwerem, w zależności od ustawionych zabezpieczeń, może pojawić się pytanie o zgodę na uruchomienie aplikacji pozwalającej na dołączenie do webinarium. Należy wyrazić wówczas zgodę. Głos jest nadawany w systemie VoIP (wymagane są wbudowane lub zewnętrzne głośniki).
Pytania można zadawać wpisując je w trakcie prezentacji w okienku Questions. Prowadzący odpowiada na nie zazwyczaj na zakończenie spotkania. Większość sesji jest nagrywana. Jeżeli z jakichś powodów nie mogli Państwo uczestniczyć w prezentacji lub zaistniały problemy techniczne z obrazem lub dźwiękiem prosimy o kontakt. Udostępnimy link do nagranej sesji na naszym kanale na portalu YouTube.