Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych seminariach online prowadzonych przez inżynierów Passus i zaproszonych gości. Nasze wirtualne spotkania pozwolą Państwu zdobyć wiedzę z obszaru bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, jak również optymalizacji infrastruktury serwerowej.
W ramach każdej prezentacji skupiamy się na omówieniu problemów, z którymi zmagają się działy IT. Proponujemy także metody i efektywne narzędzia, dzięki którym problemy te można skutecznie i szybko rozwiązywać.

Chcesz otrzymywać zaproszenia - prześlij formularz

 1. Imię(*)
  Podaj imię
 2. Nazwisko(*)
  Wprowadź nazwisko
 3. Nazwa firmy(*)
  Podaj nazwę firmy
 4. Stanowisko
  Nieprawidłowe dane
 5. Telefon
  Wpisz numer telefonu.
 6. Email(*)
  Podaj prawidłowy adres email
 7. Interesuje mnie tematyka(*)
  Podaj jaka tematyka jest dla Ciebie interesująca, będzie wysyłać zaproszenia tylko na dobrane tematycznie wydarzenia
 8. (*)
  Prosimy o zaznaczenie pola zgody
 9. (*)
  Prosimy o zaznaczenie pola zgody na wysyłanie zaproszeń w formie elektronicznej

Najbliższe webinarium

Przepisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa z punktu widzenia zespołów IT

Przepisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa z punktu widzenia zespołów IT.

25 października 2018, godz. 11.00

28 sierpnia weszła w życie ustawa o utworzeniu Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa. Ma ona zagwarantować m.in. niezakłócone świadczenie usług kluczowych z punktu widzenia państwa i gospodarki oraz usług cyfrowych.

W trakcie webinarium:
 • podsumujemy, o czym mówi ustawa i kogo dotyczy
 • przedstawimy jakie działania należy podjąć, aby zapewnić zgodność z ustawą
 • wskażemy dobre praktyki w zakresie:
  • wdrożenia zabezpieczeń, czyli różnego rodzaju mechanizmów oraz narzędzi, które w sposób aktywny      pomogą nam ochronić infrastrukturę przed cyberatakami
  • uruchomienia monitoringu działania infrastruktury IT, który umożliwi bieżące śledzenie, jak pracują kluczowe usługi i systemy IT, a także szybkie reagowanie w przypadku ewentualnych problemów
Rejestracja

Rejestracja na webinarium

Prezentacje prowadzimy przez internet z wykorzystaniem platformy multimedialnej GoToWebinar.
Po kliknięciu na zamieszczony link (Rejestracja) zostaną Państwo przekierowani na stronę rejestracji. Aby się zarejestrować, prosimy o wypełnienie formularza. Po wypełnieniu wymaganych pól, prosimy o kliknięcie na przycisk 'Register' - otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail link. Umożliwi on na wejście na stronę, na której będzie można śledzić prezentację.
Jesli pomimo wypełnienia formularza nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail z linkiem do sesji prosimy o kontakt pod adres sieci@passus.com.pl. Wygenerujemy wówczas taki link ręcznie. Prosimy o podłączenie się do sesji kilka minut przed planowanym rozpoczęciem seminarium.

Udział w webinarium

Podczas połączenia z serwerem, w zależności od ustawionych zabezpieczeń, może pojawić się pytanie o zgodę na uruchomienie aplikacji pozwalającej na dołączenie do webinarium. Należy wyrazić wówczas zgodę. Głos jest nadawany w systemie VoIP (wymagane są wbudowane lub zewnętrzne głośniki).
Pytania można zadawać wpisując je w trakcie prezentacji w okienku Questions. Prowadzący odpowiada na nie zazwyczaj na zakończenie spotkania. Większość sesji jest nagrywana. Jeżeli z jakichś powodów nie mogli Państwo uczestniczyć w prezentacji lub zaistniały problemy techniczne z obrazem lub dźwiękiem prosimy o kontakt. Udostępnimy link do nagranej sesji na naszym kanale na portalu YouTube.