Aktualności
19
Paź

Webinarium: Remote Browser - hit czy kit? Jak skutecznie bronić się przed atakami wykorzystującymi przeglądarkę?

Wspólnie z firmą Symantec zapraszamy na bezpłatne seminarium online dotyczące ataków na użytkownika poprzez wykonanie aktywnej treści w przeglądarce. Prowadzący - Robert Michalski omówi narzędzia, z których korzystają zaawansowani użytkownicy (pluginy, wirtualne maszyny) oraz odpowie na pytanie czy da się tego typu mechanizmy izolowania zagrożeń zautomatyzować i uczynić dostępnymi dla pozostałych pracowników.

12
Paź

Seminarium: Wydajność sieci i aplikacji. Bezpośrednie starcie liderów rynku.

W trakcie spotkania porównamy możliwości rozwiązań APM&NPM wiodących producentów. Zaprezentujemy jak w praktyce różni producenci podchodzą do monitoringu wydajności aplikacji, gromadzenia i analizy netflow, wykrywania symptomów awarii i troubleshootingu. Poruszymy zagadnienia związane z przechwytywaniem i analizą pakietów sieciowych, wizualizacją infrastruktury sieciowej oraz przeprowadzaniem testów obciążeniowych aplikacji

Więcej

 

7
Wrz

Webinarium: Typowe ataki na klientów bankowości elektronicznej - co banki mogą zrobić aby zminimalizować ryzyko?

Wspólnie z naszym partnerem – firmą Codesealer zapraszamy na bezpłatne seminarium online dotyczące najlepszych praktyk związanych z zabezpieczeniem transakcji bankowości elektronicznej po stronie klientów końcowych

31
Sie

Wydajność sieci a ciągłość działania aplikacji

W trakcie prezentacji przedstawimy najważniejsze praktyczne aspekty związane z monitorowaniem, analizowaniem i testowaniem sieci TCP/IP czasie rzeczywistym. Na przykładzie rozwiązania NetIM firmy Riverbed pokażemy jak diagnozować i raportować problemy sieciowe mające bezpośredni wpływ na wydajność aplikacji.

27
Lip

Webinarium: Zwiększenie przepustowości czy optymalizacja sieci WAN?

W trakcie prezentacji przedstawimy technologie Riverbed SteelFusion oraz SteelHead, które pozwalają na pełną konsolidację danych i aplikacji oraz zapewniają wydajność na poziomie sieci LAN dostępną w oddziałach poprzez sieć WAN.