Aktualności
29
Cze

Webinarium: Sposoby monitorowanie sieci - Analiza pakietów vs NetFlow

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online dotyczące monitorowania sieci w celu wykrywania i rozwiązywania problemów z wydajnością infrastruktury IT i aplikacji. W trakcie spotkania prowadzący porówna metody oparte na analizie pakietów i protokole NetFlow, zaprezentuje także przykładowe narzędzia do sniffingu i troubleshootingu sieci.

21
Cze

Współcześnie stosowane wektory ataków - profilaktyka, wykrywanie, obrona

Podczas spotkania przybliżymy uczestnikom techniki i zabiegi używane przez cyberprzestępców do uzyskania nieautoryzowanego dostępu do zasobów IT. Omówimy najczęściej wykorzystywane wektory ataków – elementy infrastruktury najbardziej podatne na cyberzagrożenia, scenariusze wykorzystania komunikacji e-mail w celach przestępczych czy konstrukcję wyrafinowanych ataków socjotechnicznych.

Więcej

 

12
Cze

Warsztaty Passus podczas konferencji TAPT 2017

W dniach 12-14 czerwca w Szczytnie odbędzie się XX edycja konferencji TAPT, poświęcona tematyce prewencji i zwalczania cyberprzestępczości. Zapraszamy na warsztaty Passus - w ich trakcie uczestnicy zapoznają się z typowymi atakami na użytkownika poruszającego się w systemie internetowym banku oraz z rozwiązaniem Codesealer, który bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania zabezpiecza użytkownika przed działaniem złośliwego oprogramowania.

25
Maj

Webinarium: Ataki rodem z powieści kryminalnych - cyberbezpieczeństwo 2016/2017

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, w trakcie którego zaprezentujemy wyniki i wnioski płynące z najnowszego raportu przygotowanego przez firmę Symantec.
Podczas webinarium omówimy m.in. jak w ostatnich miesiącach zmieniały się wektory ataków, statystyki dot. aktywności cyberprzestępców i ich konsekwencji, sytuację w Polsce na tle innych krajów i regionów, możliwe środki zaradcze. Swoimi doświadczeniami podzieli się Lech Lachowicz, inżynier i ekspert ds. bezpieczeństwa z firmy Symantec.

 

11
Maj

Passus o monitoringu aplikacji podczas Riverbed Disrupt 

Zapraszamy na Europejską Edycję Konferencji Riverbed Disrupt, poświęconą tematyce wydajności sieci i aplikacji.
Szczególnie zachęcamy do udziału w sesji prowadzonej przez naszego inżyniera, Grzegorza Mańturzyka, który na przykładzie najnowszych rozwiązań Riverbed omówi praktyczne aspekty monitorowania wydajności aplikacji w różnych środowiskach, w tym m.in. Windows, Office 365, Citrix, Android, iOS oraz Java.