3
Cze

Passus partnerem strategicznym konferencji Confidence

Zapraszamy na nasze stoisko oraz prezentację podczas której pokażemy, jak niedużym kosztem zbudować makietę łączącą komponenty sterownika PLC ze środowiskiem SCADA. Następnie przeprowadzimy zabawę w formie CTF (Capture The Flag) mającą na celu sparaliżowanie sterowanego sytemu. Przejdziemy przez poszczególne fazy ataku, od rekonesansu i enumeracji, poprzez nasłuch po exploitowanie środowiska. W drugiej części podpowiemy jak wychwycić tego typu atak demonstrując skuteczność narzędzi Tenable. Wykorzystamy między innymi popularny skaner Nessus do zrobienia rekonesansu całego środowiska oraz enumeracji celów.

Więcej na temat konferencji

9
Maj

Passus partnerem generalnym na Forum Bezpieczeństwa Banków 2019

Nasz Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT - Bartłomiej Chojnowski spróbuje odpowiedzieć na pytanie, w którą stronę iść jeśli chodzi o wdrożenie wymagań Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa i czy proces zarządzania nim da się zautomatyzować.

Więcej na temat konferencji

4
Kwi

Webinarium: Praktyczne zastosowania systemów SIEM/SOC w organizacji.

Zapraszamy na cykl webinarów poświęconych tematyce SIEM i SOC. W pierwszym odcinku na przykładzie rozwiązania IBM QRadar zaprezentujemy, w jaki sposób wykorzystać możliwości systemu SIEM do identyfikacji incydentów bezpieczeństwa.
Obejrzyj nagranie

21
Luty

Webinarium: Detekcja potencjalnie niewykrywalnego intruza w sieci, czyli jak obronić się przed atakiem targetowanym.

W trakcie webinarium zaprezentujemy na żywo przykładowy atak celowany na organizację, a następnie sposoby jego wykrycia z wykorzystaniem mechanizmu pułapek ukrytych w infrastrukturze (technologia Deception).
Obejrzyj nagranie

22
Lis

Webinarium: 2018 rokiem phishingu - jak skutecznie ochronić organizację przed tego typu atakami?

W trakcie webinarium na przykładzie rozwiązania VadeSecure spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy jest możliwe zapewnienie kompleksowej ochrony przed atakami wykorzystującymi socjotechnikę.
Obejrzyj nagranie