Aktualności
23
Lis

Webinarium: Wyciek danych - od prewencji po śledztwo.

Wspólnie z firmą 4Sync Solutions zapraszamy na seminarium online dotyczące wycieków danych, w trakcie którego pokażemy, że nie tylko systemy DLP grają istotną rolę w przeciwdziałaniu wyciekom informacji oraz minimalizacji ich skutków.

16
Lis

Webinarium: Skanery podatności - pierwsza linia obrony w walce z cyberzagrożeniami

Wspólnie z naszym partnerem - firmą Veracomp zapraszamy na webinarium dotyczące wykrywania i zarządzania podatnościami systemów IT. Na przykładzie rozwiązania Nessus eksperci z firm Passus i Veracomp podpowiedzą, jak zidentyfikować podatności posiadanych systemów i zminimalizować ryzyko wystąpienia incydentu bezpieczeństwa.

19
Paź

Webinarium: Remote Browser - hit czy kit? Jak skutecznie bronić się przed atakami wykorzystującymi przeglądarkę?

Wspólnie z firmą Symantec zapraszamy na bezpłatne seminarium online dotyczące ataków na użytkownika poprzez wykonanie aktywnej treści w przeglądarce. Prowadzący - Robert Michalski omówi narzędzia, z których korzystają zaawansowani użytkownicy (pluginy, wirtualne maszyny) oraz odpowie na pytanie czy da się tego typu mechanizmy izolowania zagrożeń zautomatyzować i uczynić dostępnymi dla pozostałych pracowników.

12
Paź

Seminarium: Wydajność sieci i aplikacji. Bezpośrednie starcie liderów rynku.

W trakcie spotkania porównamy możliwości rozwiązań APM&NPM wiodących producentów. Zaprezentujemy jak w praktyce różni producenci podchodzą do monitoringu wydajności aplikacji, gromadzenia i analizy netflow, wykrywania symptomów awarii i troubleshootingu. Poruszymy zagadnienia związane z przechwytywaniem i analizą pakietów sieciowych, wizualizacją infrastruktury sieciowej oraz przeprowadzaniem testów obciążeniowych aplikacji

Więcej

 

7
Wrz

Webinarium: Typowe ataki na klientów bankowości elektronicznej - co banki mogą zrobić aby zminimalizować ryzyko?

Wspólnie z naszym partnerem – firmą Codesealer zapraszamy na bezpłatne seminarium online dotyczące najlepszych praktyk związanych z zabezpieczeniem transakcji bankowości elektronicznej po stronie klientów końcowych