Aktualności
27
Lip

Webinarium: Zwiększenie przepustowości czy optymalizacja sieci WAN?

W trakcie prezentacji przedstawimy technologie Riverbed SteelFusion oraz SteelHead, które pozwalają na pełną konsolidację danych i aplikacji oraz zapewniają wydajność na poziomie sieci LAN dostępną w oddziałach poprzez sieć WAN.

Rejestracja

29
Cze

Webinarium: Jak obronić się przed ransomware Petya – live demo

Zapraszamy na webinarium, w trakcie którego zrekonstruujemy przebieg ataku Petya i zademonstrujemy na żywo sposób obrony z wykorzystaniem systemu EDR.

Obejrzyj nagraną sesję

29
Cze

Webinarium: Sposoby monitorowanie sieci - Analiza pakietów vs NetFlow

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online dotyczące monitorowania sieci w celu wykrywania i rozwiązywania problemów z wydajnością infrastruktury IT i aplikacji. W trakcie spotkania prowadzący porówna metody oparte na analizie pakietów i protokole NetFlow, zaprezentuje także przykładowe narzędzia do sniffingu i troubleshootingu sieci.

Obejrzyj nagraną sesję

21
Cze

Współcześnie stosowane wektory ataków - profilaktyka, wykrywanie, obrona

Podczas spotkania przybliżymy uczestnikom techniki i zabiegi używane przez cyberprzestępców do uzyskania nieautoryzowanego dostępu do zasobów IT. Omówimy najczęściej wykorzystywane wektory ataków – elementy infrastruktury najbardziej podatne na cyberzagrożenia, scenariusze wykorzystania komunikacji e-mail w celach przestępczych czy konstrukcję wyrafinowanych ataków socjotechnicznych.

Więcej

 

12
Cze

Warsztaty Passus podczas konferencji TAPT 2017

W dniach 12-14 czerwca w Szczytnie odbędzie się XX edycja konferencji TAPT, poświęcona tematyce prewencji i zwalczania cyberprzestępczości. Zapraszamy na warsztaty Passus - w ich trakcie uczestnicy zapoznają się z typowymi atakami na użytkownika poruszającego się w systemie internetowym banku oraz z rozwiązaniem Codesealer, który bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania zabezpiecza użytkownika przed działaniem złośliwego oprogramowania.