Zakres oferty

Oferujemy rozwiązania do wykrywania anomalii i ataków zarówno poprzez ochronę reaktywną czyli wykrywanie ataków na podstawie analizy logów klienta, jak i proaktywną umożliwiając zwabienie intruzów do pułapki w postaci wyizolowanego miejsca w infrastrukturze organizacji (tzw. „honeypot”).

Umożliwiają one:

  • Redukcję ryzyka -  wabienie atakujących do systemów-pułapek odciąga ich uwagę od krytycznych systemów i aplikacji oraz spowalnia ich działania, dając  zespołowi cenny czas na wykrycie, analizę i przeciwdziałanie.
  • Wzrost efektywności i skuteczności działania zespołów bezpieczeństwa. Dzięki wysokiej automatyzacji rozwiązania nie wymagają stałego nadzoru, dzięki czemu znacznie odciąża zespoły bezpieczeństwa, poprawiając ich skuteczność.
  • Skrócenie czasu wykrycia. Średni czas wykrycia trwającego ataku to ok. 50 dni. Organizacje w dużej mierze skupiają się na ochronie styku sieci, poświęcając niewiele uwagi temu co dzieje się wewnątrz. Fidelis Deception dostarcza wglądu w tzw. ruch „east-west”, odbywający się całkowicie wewnątrz sieci.
  • wgląd w informacje i dane śledcze umożliwiające poznanie taktyk, technik a także poszukiwanych przez atakującego zasobów.

Powiązane produkty

Masz pytania?


passus@passus.com

+48 695 444 803