wydajnosc-icon-300.png

Zakres oferty

Nasza oferta obejmuje narzędzia, które umożliwiają szybką lokalizację przyczyn problemów oraz wskazanie zespołów odpowiedzialnych za ich usunięcie. Rozwiązania APM/NPM ułatwiają eliminację wąskich gardeł, planowanie i symulowanie skutków zmian w infrastrukturze IT, zapewniają też pełną kontrolę nad jej działaniem.

Istotnym elementem oferty jest cała gama rozwiązań zapewniających wydajny dostęp do danych i aplikacji korzystających że środowiska cloud oferowana przez spółkę Chaos Gears wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej Passus.

MONITORING I DIAGNOSTYKA

Narzędzia i usługi do monitorowania ruchu sieciowego z wykorzystaniem m.in. protokołów NetFlow, sFlow, IPFIX oraz techniki „deep packet inspection”.
Dowiedz się więcej

CIĄGŁOŚĆ DZIAŁANIA APLIKACJI

Monitorowanie sieci, aplikacji i serwerów i wczesne wykrywanie symptomów wpływających na spadek wydajności lub brak dostępności aplikacji dla użytkownika.
Dowiedz się więcej

AUDYT I DOKUMENTACJA

Automatycznie tworzona i na bieżąco aktualizowana dokumentacja konfiguracji sieci, urządzeń, a także połączeń pomiędzy urządzeniami sieciowymi.
Dowiedz się więcej

TROUBLESHOOTING

Grupa specjalistycznych narzędzi, które pozwalają rozwiązać problemy z routingiem, integracją usług sieciowych w sieciach LAN, WiFi oraz VLAN-ach.
Dowiedz się więcej

MODELOWANIE I OPTYMALIZACJA

Rozwiązania umożliwiające symulację i weryfikację wpływu planowanych zmian na wydajność, obciążenie i niezawodność działania sieci.
Dowiedz się więcej

Co nas wyróżnia

Realizacja największych w Polsce projektów z zakresu APM/NPM
Zrealizowaliśmy blisko 500 projektów dla ponad 300 największych polskich firm i instytucji, a ich skala została doceniona przez międzynarodowe firmy m.in. Riverbed czy Fluke Networks które przyznały nam tytuły Partner of the Year w regionie EMEA.

Masz pytania?


passus@passus.com

+48 695 444 803