Zakres oferty

Nasza oferta obejmuje narzędzia, które umożliwiają szybką lokalizację przyczyn problemów oraz wskazanie zespołów odpowiedzialnych za ich usunięcie. Rozwiązania APM/NPM ułatwiają eliminację wąskich gardeł, planowanie i symulowanie skutków zmian w infrastrukturze IT, zapewniają też pełną kontrolę nad jej działaniem.

MONITORING I DIAGNOSTYKA

Narzędzia i usługi do monitorowania ruchu sieciowego z wykorzystaniem m.in. protokołów NetFlow, sFlow, IPFIX oraz techniki „deep packet inspection”.

Dowiedz się więcej

TROUBLESHOOTING

Grupa specjalistycznych narzędzi, które pozwalają rozwiązać problemy z routingiem, integracją usług sieciowych w sieciach LAN, WiFi oraz VLAN-ach.

Dowiedz się więcej

CIĄGŁOŚĆ DZIAŁANIA APLIKACJI

Monitorowanie sieci, aplikacji i serwerów i wczesne wykrywanie symptomów wpływających na spadek wydajności lub brak dostępności aplikacji dla użytkownika.

Dowiedz się więcej

MODELOWANIE I OPTYMALIZACJA

Rozwiązania umożliwiające symulację i weryfikację wpływu planowanych zmian na wydajność, obciążenie i niezawodność działania sieci.

Dowiedz się więcej

AUDYT I DOKUMENTACJA

Automatycznie tworzona i na bieżąco aktualizowana dokumentacja konfiguracji sieci, urządzeń, a także połączeń pomiędzy urządzeniami sieciowymi.

Dowiedz się więcej

POBIERZ BEZPŁATNY PAKIET MATERIAŁÓW DOTYCZĄCYCH WYDAJNOŚCI SIECI I APLIKACJI


Zapytaj nas

  • Jakie są najczęstsze przyczyny niskiej wydajności aplikacji stwierdzone na bazie audytów w polskich firmach i instytucjach?
  • W jaki sposób gromadzić duże ilości danych na potrzeby analizy wydajności aplikacji i identyfikacji problemów?
  • Co nam daje sniffing i jak przechwytywać i analizować ruch sieciowy?
  • Jak szybko zidentyfikować czy problemem jest sieć, aplikacja czy też serwer?

Co nas wyróżnia

Realizacja największych w Polsce projektów z zakresu APM/NPM
Zrealizowaliśmy blisko 500 projektów dla ponad 300 największych polskich firm i instytucji, a ich skala została doceniona przez międzynarodowe firmy m.in. Riverbed czy Fluke Networks które przyznały nam tytuły Partner of the Year w regionie EMEA.
Wykwalifikowana kadra inżynierów, programistów, specjalistów
Potwierdzeniem kompetencji zespołu, obok wielu udanych wdrożeń, jest blisko 40 indywidualnych i często unikalnych w skali kraju certyfikatów m.in. Riverbed Network and Application Performance Management Qualified Trainer oraz Fluke Networks Application Performance Appliance Certified Trainer.
Innowacyjna oferta i dostępność najnowszych technologii
Stale współpracujemy z uczelniami technicznymi i obserwujemy najnowsze trendy na świecie wprowadzając do oferty innowacyjne produkty i rozwiązania z całego Świata.

Nasi Klienci

Dalkia
Enea
MON
Centrum Onkologii
NBP
Komenda Główna Policji
Alior Bank
Wojskowy Instytut Łączności
Generali
Grene Dystrybucja
ING Services
Wojskowa Akademia Techniczna
Komisja Nadzoru Finansowego
KPMG
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
Politechnika Rzeszowska
Politechnika Wrocławska
Zarząd Portu Morskiego w Gdyni