01
Gru

1.12.2020: Nowa wersja systemu Sycope FlowControl

W najnowszej wersji wprowadzono szereg nowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i uwierzytelniania, filtrowania oraz analizy danych. Dodano obsługę filtrowania RTBH, które umożliwia mitygowanie ataków DDoS w organizacjach, niekorzystających z protokołu BGP FlowSpec. Przygotowane zostały też specjalne widoki uwzględniające potrzeby zespołów Security i Network Operating Center.

03
Lis

3.11.2020: Passus SA ze statusem Splunk Premier Reseller

Firma Passus SA uzyskała status Splunk Premier Reseller. Jest on potwierdzeniem kompetencji i doświadczenia niezbędnego do skutecznej realizacji wdrożeń rozwiązań Splunk.

15
Paź

15.10.2020: Monitoring sieci i aplikacji w środowisku łączącym chmurę prywatną, publiczną i on-premise - bezpłatne seminarium

W trakcie spotkania omówiliśmy kwestie zarządzania wydajnością sieci i aplikacji w kontekście nowych technologii i wyzwań, jakie w dużych organizacjach niesie chmura.

23
Wrz

23.09.2020: Passus Security Day

Tegoroczna, dziewiąta już edycja naszej konferencji została poświęcona zagrożeniom APT i DDoS.

28
Sie

28.08.2020: Passus zakończył realizację projektu nad rozwiązaniem do testów wydajności aplikacji

Passus zakończył prace badawcze nad rozwiązaniem, które pozwala testować aplikacje internetowe w pełni realistycznych warunkach, z symulowanym obciążeniem sięgającym milionów użytkowników. Projekt został dofinansowany z funduszy unijnych.

27
Kwi

27.04.2020: FlowControl wykrywa ataki wykorzystujące motyw koronawirusa

W związku z ogromną liczbą ataków cyberbezpieczeństwa wykorzystujących motyw pandemii COVID19, wyposażyliśmy system FlowControl we wskaźniki IoC umożliwiające wykrywanie symptomów tych ataków.

10
Lut

10.02.2020: Passus SA ze specjalizacją Cisco Advanced Security Architecture

Firma Passus SA uzyskała status Cisco Advanced Security Architecture Specialization. Specjalizacja jest potwierdzeniem kompetencji, doświadczenia i potencjału niezbędnego do skutecznej realizacji dowolnej skali przedsięwzięć w zakresie wdrożeń rozwiązań Cisco do ochrony infrastruktury IT.

18
Lip

18.07.2018: Passus SA zadebiutował na NewConnect

Passus SA zadebiutował we wtorek na rynku NewConnect. Do obrotu trafiło 71 400 akcji zwykłych na okaziciela serii B, 63 400 akcji zwykłych na okaziciela serii D, a także 248 300 akcji zwykłych na okaziciela serii F. Debiut giełdowy był okazją dla Passus do zaprezentowania wyników finansowych oraz strategii rozwoju spółki.

27
Kwi

18.04.2018: Passus SA inwestuje w spółkę realizującą projekty cloud dla dużych organizacji i start-upów

Passus SA poinformował o inwestycji w nową spółkę Chaos Gears, która specjalizuje w realizacji projektów cloud dla dużych firm i instytucji, a także szybko rozwijających się start-upów. Spółka koncentruje swoją ofertę wokół chmury w szczególności technologii Amazon Web Services (AWS), udostępniając szereg usług i narzędzi służących automatyzacji procesu migracji i zarządzania infrastrukturą i aplikacjami w chmurze.

21
Mar

AppStresser – nowe narzędzie do automatyzacji testów aplikacji www

15 marca 2018

 

 Już niedługo będzie można dużo łatwiej testować aplikacje internetowe w pełni realistycznych warunkach, z symulowanym obciążeniem sięgającym milionów użytkowników. Wszystko za sprawą innowacyjnego systemu AppStresser, nad którego stworzeniem pracuje Passus SA. Firma niedawno otrzymała dofinansowanie z funduszy unijnych na prace badawczo-rozwojowe nad tym rozwiązaniem.