Zapis webinarium w trakcie którego przedstawiono kilka technik stosowanych przez atakujących w celu pominięcia infrastruktury ochrony poczty email.

Ataki phishingowe - przegląd najnowszych technik stosowanych przez atakujących i  metod ich zapobiegania

Oprócz taków phishingowych przedstawione zostały także próby wyłudzeń poprzez podszycie się pod inną osobę czy też wieloetapowe ataki wykorzystujące nie tylko pocztę elektroniczną, ale także inne elementy infrastruktury. Zaprezentowane zostało także rozwiązanie Trellix ETP jako uzupełnienie istniejącej ochrony poczty email.

W celu pobrania nagrania z webinarium prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający dostęp do materiału.

Podaj imię

Wprowadź nazwisko

Podaj nazwę firmy

Nieprawidłowe dane

Wpisz numer telefonu.

Podaj prawidłowy adres email

Podaję moje dane osobowe w celu otrzymania dostępu do nagrania z webinarium organizowanego przez firmę PASSUS S.A. ul. Goraszewska 19 02-910 Warszawa.

Prosimy o zaznaczenie pola zgody w celu rejestracji

Oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, która została udostępniona na stronie Internetowej PASSUS S.A. pod adresem www.passus.com/o-nas/dane-osobowe i jest ona dla mnie w pełni zrozumiała.

Zaznacz jeśli nie jesteś robotem.