Porównanie skuteczności ochrony jaką zapewnia Office 365 z mechanizmami oferowanymi przez rozwiązanie FireEye ETP (Email Threat Prevention Cloud).

Ochrona poczty w Office365 vs zaawansowane ataki phishingowe

W zależności od wybranego pakietu Office 365, Microsoft zapewnia różny zakres ochrony poczty e-mail i plików. Jednak nawet droższe subskrypcje zawierające dodatkowe funkcje zabezpieczeń nie dają pracownikom pełnej ochrony przed zaawansowanymi atakami. W trakcie webinarium odtworzymy atak phishingowy. Sprawdzimy, jaką ochronę zapewnia Office365 (z włączoną maksymalną ochroną). Wyniki porównamy ze skutecznością mechanizmów oferowanych przez rozwiązanie FireEye ETP (Email Threat Prevention Cloud).

Przebieg sesji live:

  • Wygenerowanie malware i umieszczenie go na stronie www
  • Phishing - scenariusz 1; linki retroaktywne
  • Phishing - scenariusz 2: mail z zaszyfrowanym załącznikiem
  • Jak stworzyć go w sposób transparentny w organizacji?
  • Porównanie skuteczności różnych mechanizmów ochrony

 

W celu pobrania nagrania z webinarium prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający dostęp do materiału.

Podaj imię

Wprowadź nazwisko

Podaj nazwę firmy

Nieprawidłowe dane

Wpisz numer telefonu.

Podaj prawidłowy adres email

Podaję moje dane osobowe w celu otrzymania dostępu do nagrania z webinarium organizowanego przez firmę PASSUS S.A. ul. Goraszewska 19 02-910 Warszawa.

Prosimy o zaznaczenie pola zgody w celu rejestracji

Oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, która została udostępniona na stronie Internetowej PASSUS S.A. pod adresem www.passus.com/o-nas/dane-osobowe i jest ona dla mnie w pełni zrozumiała.

Zaznacz jeśli nie jesteś robotem.