FUDO - strażnik zdalnego dostępu do systemów IT

Webinarium dotyczące monitoringu, kontroli i rejestracji zdalnych sesji dostępu do systemów informatycznych.

Splunk w praktyce zespołów ds. bezpieczeństwa IT

W trakcie webinarium odtworzone zostały realne ataki i przedstawione sposoby ich detekcji i analizy przy wykorzystaniu pakietu rozwiązań Splunk.

ATT&CK MITRE - skuteczna metodyka obrony w walce z cyberzagrożeniami

Webinarium na temat taktyk i technik stosowanych obecnie cyberataków pogrupowanych według metodyki ATT&CK MITRE

Zabezpieczenia pracy zdalnej. Czy sam VPN wystarczy?

Kontynuujemy cykl webinarów poświęconych migracji pracowników z biur do lokalizacji zdalnych. W tym odcinku zaprosiliśmy ekspertów z firmy Cisco którzy odpowiadają na pytanie czy sam VPN wystarczy oraz jak z pomocą pakietu rozwiązań Cisco szybko i efektywnie zabezpieczyć pracowników zdalnych.

Praca zdalna a wyzwania dla działów IT. Jak skonfigurować proxy pod kątem pracy zdalnej?

Kontynuujemy cykl webinarów poświęconych migracji pracowników z biur do lokalizacji zdalnych. W tym odcinku omawiamy rozwiązania proxy pod kątem ochrony oraz kontroli ruchu w sieci. Inżynier Passusa przekazuje kilka wskazówek jak skonfigurować serwer proxy, aby umożliwić działanie różnych systemów wideokonferencyjnych oraz zapewnić bezpieczeństwo komunikacji.

Praca zdalna a wyzwania dla działów IT. Cloud Desktop - bezpieczna i wydajna praca zdalna

O tym jak stworzyć pracownikom możliwość pracy z każdego miejsca, w dowolnej chwili i z dowolnego urządzenia, wykorzystując środowisko Amazon Workspaces. Prezentacja prowadzona wspólnie i dzięki uprzejmości naszego klienta - firmy Esselte, dla której uruchomiliśmy platformę kryzysowych stanowisk pracy..