×

Ostrzeżenie

The form #31 does not exist or it is not published.

Opis wydarzenia

Wspólnie z naszymi partnerami - firmami Riverbed Technology oraz NetScout zapraszamy na bezpłatne seminarium:

Quo vadis APM/NPM? Dokąd zmierza monitoring i troubleshooting sieci i aplikacji?

Data i miejsce:
6 października, Warszawa, PGE Narodowy, Loża Platynowa 

W trakcie spotkania omówione zostaną możliwości dostępnych rozwiązań APM/NPM, praktyczne aspekty monitoringu wydajności aplikacji, gromadzenia i analizy danych netflow, wykrywania symptomów awarii i troubleshootingu. Poruszone zostaną także kwestie związane z monitoringiem połączeń VoIP oraz obciążeniem serwerów.

Agenda:

9:00 - 9:30

Rejestracja uczestników

9:30 – 10:30

Quo vadis APM&NPM. Kluczowe funkcje, które należy rozważyć podczas oceny narzędzi do zarządzania wydajnością sieci i aplikacji
Pobierz prezentację w formacie pdf 

10:30 - 10:45

Przerwa

10:45 - 12:00

ShootOut Session: Porównanie praktycznego wykorzystania wybranych narzędzi do monitorowania aplikacji sieciowych i ruchu sieciowego (Web, VoIP, SQL i TCP, Citrix)

Kilka scenariuszy problemów, z jakimi borykają się osoby odpowiedzialne za wydajności  infrastruktury IT. Prezentacja jak przy pomocy dostępnych na rynku narzędzi krok po kroku zidentyfikować ich przyczyny i wskazać jednostki organizacyjne odpowiedzialne za usunięcie.

12:00 – 13:00

Lunch

13:00 - 13:30

Monitoring i wizualizacja infrastruktury sieciowej w formie interaktywnych map.

13:30 - 14:00

Jak efektywnie wykorzystać technologię netflow - troubleshooting sieci, monitoring wydajności usług (doświadczenia Klientów)
Pobierz prezentację w formacie pdf 

14:00 - 14:15

Przerwa

14:15 - 15.00

Jak rozwiązywać problemy przy pomocy narzedzi do analizy i wizualizacji pakietów.
Po nitce do kłębka, czyli jak rozszerzyć funkcjonalność aplikacji  WireShark w celu analizy  gigabajtów danych i filtrowania informacji. Praktyczne przykłady zastosowania.

15:00 - 17:00

After Party (m.in. zwiedzanie Stadionu Narodowego)


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w agendzie.

Na konferencję zapraszamy:
  • dyrektorów i kierowników działów IT
  • pracowników działów IT odpowiedzialnych za wydajną pracę infrastruktury IT, w tym administratorów aplikacji i systemów, administratorów sieci, specjalistów i inżynierów ds. sieci
Udział jest bezpłatny dla wyżej wymienionych osób. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia. Informacje organizacyjne dostepne pod numerem telefonu 601 616 512 lub adresem e-mail: sieci@passus.com.pl

Formularz rejestracyjny