8.11.2021: Poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy inżynier wsparcia i usług IT

Młodszy inżynier do działu wsparcia i usług IT

Obowiązki

  • obsługa systemu zgłoszeniowego
  • wsparcie klientów firmy
  • współtworzenie bazy wiedzy
  • obsługa systemów bezpieczeństwa takich jak SIEM, SOAR, EDR
  • pracę w niedużym zgranym zespole

Wymagania:

  • podstawowa znajomość sieci komputerowych
  • podstawowa znajomość systemów Microsoft Windows/Linux
  • chęć do nauki nowych technologii m.in. z zakresu CyberSecurity
  • umiejętność pracy z użytkownikiem
  • umiejętność diagnozowania problemów sieciowych i systemowych
  • samodzielność
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym czytanie dokumentacji, kontakt z dostawcami
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień wirtualizacji, wysokiej dostępności, monitoringu i backupu
  • znajomość podstaw związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość rozwoju w zakresie CyberSecurity
  • pokrycie kosztów certyfikacji różnych producentów
  • pracę wśród świetnie wyszkolonych specjalistów IT
  • możliwość rozwoju w ramach zespołu jak i całej organizacji
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • miłą i niekorporacyjną kulturę firmy
  • dużą elastyczność firmy

Warunki zatrudnienia:

  • B2B lub pełen etat
  • preferowana osoba z Warszawy lub możliwością częściowych dojazdów/pracy onsite
  • doświadczenie nie jest wymagane

Passus SA:

Grupa Passus SA od ponad 20 lat realizuje projekty IT m.in. w obszarach:
  • wydajność sieci i aplikacji
  • bezpieczeństwo IT
  • rozwiązania cloud
  • infrastruktura dostępowa

W ofercie znajdują się zarówno produkty międzynarodowych firm, jak i unikalne rozwiązania stworzone przez programistów i inżynierów naszej firmy.