27
Apr

FlowControl wykrywa ataki wykorzystujące motyw koronawirusa

27 kwietnia 2020

 

W związku z ogromną liczbą ataków cyberbezpieczeństwa wykorzystujących motyw pandemii COVID19, wyposażyliśmy system FlowControl we wskaźniki IoC umożliwiające wykrywanie symptomów tych ataków.

10
Feb

Passus SA ze specjalizacją Cisco Advanced Security Architecture

10 lutego 2020

 

Firma Passus SA uzyskała status Cisco Advanced Security Architecture Specialization. Specjalizacja jest potwierdzeniem kompetencji, doświadczenia i potencjału niezbędnego do skutecznej realizacji dowolnej skali przedsięwzięć w zakresie wdrożeń rozwiązań Cisco do ochrony infrastruktury IT.

23
Jan

Serwis www poświęcony rozwiązaniu FlowControl

22 stycznia 2020: Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony na temat rozwiązania FlowControl i protokołu NetFlow. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami na temat monitorowania sieci i prześledzenia najbliższych aktywności: flowcontrol.passus.com

23
Oct

Tenable liderem w zarządzaniu podatnościami

22 października 2019: W opublikowanym raporcie "The Forrester Wave™: Vulnerability Risk Management, Q4 2019" firma uzyskała najwyższą ocenę spośród 13 dostawców rozwiązań VRM pod kątem aktualnej oferty i strategii. Analitycy Forrester szczególnie docenili kwestie dotyczące priorytetyzacji podatności oraz efektywnego zarządzania procesem naprawczym. Cały raport dostępny jest na stronie Tenable - naszego partnera w obszarze zarządzania podatnościami.

18
Jul

Passus SA zadebiutował na NewConnect

18 lipca 2018

 

Passus SA zadebiutował we wtorek na rynku NewConnect. Do obrotu trafiło 71 400 akcji zwykłych na okaziciela serii B, 63 400 akcji zwykłych na okaziciela serii D, a także 248 300 akcji zwykłych na okaziciela serii F. Debiut giełdowy był okazją dla Passus do zaprezentowania wyników finansowych oraz strategii rozwoju spółki.

27
Apr

Passus SA inwestuje w spółkę realizującą projekty cloud dla dużych organizacji i start-upów

18 kwietnia 2018

 

Passus SA poinformował o inwestycji w nową spółkę Chaos Gears, która specjalizuje w realizacji projektów cloud dla dużych firm i instytucji, a także szybko rozwijających się start-upów. Spółka koncentruje swoją ofertę wokół chmury w szczególności technologii Amazon Web Services (AWS), udostępniając szereg usług i narzędzi służących automatyzacji procesu migracji i zarządzania infrastrukturą i aplikacjami w chmurze.

21
Mar

AppStresser – nowe narzędzie do automatyzacji testów aplikacji www

15 marca 2018

 

 Już niedługo będzie można dużo łatwiej testować aplikacje internetowe w pełni realistycznych warunkach, z symulowanym obciążeniem sięgającym milionów użytkowników. Wszystko za sprawą innowacyjnego systemu AppStresser, nad którego stworzeniem pracuje Passus SA. Firma niedawno otrzymała dofinansowanie z funduszy unijnych na prace badawczo-rozwojowe nad tym rozwiązaniem.

12
Dec

Poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Oprogramowania

2 listopada 2017

Zapraszamy do naszego Zespołu! Szczegółowy opis stanowiska znajduje się poniżej. Aplikacje prosimy przesyłać na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.