Najbliższe webinarium
Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych seminariach online prowadzonych przez inżynierów Passus i zaproszonych gości. Nasze wirtualne spotkania pozwolą Państwu zdobyć wiedzę z obszaru bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, jak również optymalizacji infrastruktury serwerowej.
W ramach każdej prezentacji skupiamy się na omówieniu problemów, z którymi zmagają się działy IT. Proponujemy także metody i efektywne narzędzia, dzięki którym problemy te można skutecznie i szybko rozwiązywać.

Nadchodzące webinary

Jak w praktyce interpretować wyniki pochodzące z monitoringu wydajności aplikacji

Jak w praktyce interpretować wyniki pochodzące z monitoringu wydajności aplikacji

8 lutego 2018, godz. 11.00

W trakcie godzinnego spotkania prowadzący przedstawi wybrane problemy związane z diagnozowaniem wydajności aplikacji. Na bazie wieloletnich doświadczeń oraz danych z rozwiązania Riverbed AppResponse omówi, jak interpretować wyniki i wyszukać istotne związki przyczynowo-skutkowe pomiędzy tysiącami parametrów.

Zagadnienia: 

  • Skomplikowana struktura aplikacji - jak skorelować tysiące danych i odpowiednio je zinterpretować
  • Co prawda teraz wszystko działa, ale… - jak zdiagnozować problem, który pojawił się 2 dni wcześniej
  • Ruch zaszyfrowany w sieciach firmowych - jak "prześwietlić" komunikację https zapewniając przy tym bezpieczeństwo, integralność i prywatność szyfrowanych transmisji.
Rejestracja

Informacje dotyczące uczestnictwa w seminariach online:

Prezentacje prowadzimy przez internet z wykorzystaniem platformy multimedialnej Citrix GoToWebinar.
Po kliknięciu na zamieszczony link (Rejestracja) zostaną Państwo przekierowani na stronę rejestracji. Aby się zarejestrować na seminarium online, prosimy o wypełnienie formularza.
Po wypełnieniu wymaganych pól, prosimy o kliknięcie na przycisk 'Register'.
Po kliknięciu na przycisk 'Register' otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail link. Umożliwi on na wejście na stronę, na której będzie można śledzić prezentację.
Jesli pomimo wypełnienia formularza nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail z linkiem do sesji prosimy o kontakt pod adres sieci@passus.com.pl. Wygenerujemy wówczas taki link ręcznie. 

Prosimy o podłączenie się do sesji kilka minut przed planowanym rozpoczęciem seminarium.

Udział w webinarze

Podczas połączenia z serwerem, w zależności od ustawionych zabezpieczeń, może pojawić się pytanie o zgodę na uruchomienie aplikacji pozwalającej na dołączenie do webinarium. Należy wyrazić wówczas zgodę. Firewall powinien być tak skonfigurowany, aby umożliwiać połączenia szyfrowane - porty 8200, 443 i 80.

Głos jest nadawany w systemie VoIP (wymagane są wbudowane lub zewnętrzne głośniki).
Pytania  można zadawać wpisując je w trakcie prezentacji w okienku Questions. Prowadzący odpowiada na nie zazwyczaj na zakończenie spotkania.
Większość sesji jest nagrywana. Jeżeli z jakichś powodów nie mogli Państwo uczestniczyć w prezentacji lub zaistniały problemy techniczne z obrazem lub dźwiękiem prosimy o kontakt. Udostępnimy link do nagranej sesji na naszym kanale na portalu YouTube.