Najbliższe webinarium
Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych seminariach online prowadzonych przez inżynierów Passus i zaproszonych gości. Nasze wirtualne spotkania pozwolą Państwu zdobyć wiedzę z obszaru bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, jak również optymalizacji infrastruktury serwerowej.
W ramach każdej prezentacji skupiamy się na omówieniu problemów, z którymi zmagają się działy IT. Proponujemy także metody i efektywne narzędzia, dzięki którym problemy te można skutecznie i szybko rozwiązywać.

Nadchodzące webinary

Ruch szyfrowany – bezpieczny kanał komunikacyjny czy „kryjówka” dla cyberprzestępców?

Ruch szyfrowany – bezpieczny kanał komunikacyjny czy „kryjówka” dla cyberprzestępców?

12 kwietnia 2018, godz. 11.00

W trakcie webinarium przedstawiony zostanie przykładowy scenariusz ataku ukierunkowanego, który odbywa się całkowicie w komunikacji szyfrowanej.
Przedstawione zostaną najlepsze praktyki i metody przeciwdziałania z wykorzystaniem rozwiązań firmy SonicWall.

Zagadnienia: 

  • Prezentacja skutecznego ataku ukrytego w ruchu szyfrowanym
  • Powtórzenie ataku z włączoną inspekcją ruchu szyfrowanego oraz rozwiązania sandbox Capture ATP.
  • Przedstawienie technologii inspekcji ruchu szyfrowanego SonicWall DPI-SSL oraz Capture ATP
  • Podsumowanie ze wskazaniem najlepszych praktyk
Rejestracja

Informacje dotyczące uczestnictwa w seminariach online:

Prezentacje prowadzimy przez internet z wykorzystaniem platformy multimedialnej Citrix GoToWebinar.
Po kliknięciu na zamieszczony link (Rejestracja) zostaną Państwo przekierowani na stronę rejestracji. Aby się zarejestrować na seminarium online, prosimy o wypełnienie formularza.
Po wypełnieniu wymaganych pól, prosimy o kliknięcie na przycisk 'Register'.
Po kliknięciu na przycisk 'Register' otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail link. Umożliwi on na wejście na stronę, na której będzie można śledzić prezentację.
Jesli pomimo wypełnienia formularza nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail z linkiem do sesji prosimy o kontakt pod adres sieci@passus.com.pl. Wygenerujemy wówczas taki link ręcznie. 

Prosimy o podłączenie się do sesji kilka minut przed planowanym rozpoczęciem seminarium.

Udział w webinarze

Podczas połączenia z serwerem, w zależności od ustawionych zabezpieczeń, może pojawić się pytanie o zgodę na uruchomienie aplikacji pozwalającej na dołączenie do webinarium. Należy wyrazić wówczas zgodę. Firewall powinien być tak skonfigurowany, aby umożliwiać połączenia szyfrowane - porty 8200, 443 i 80.

Głos jest nadawany w systemie VoIP (wymagane są wbudowane lub zewnętrzne głośniki).
Pytania  można zadawać wpisując je w trakcie prezentacji w okienku Questions. Prowadzący odpowiada na nie zazwyczaj na zakończenie spotkania.
Większość sesji jest nagrywana. Jeżeli z jakichś powodów nie mogli Państwo uczestniczyć w prezentacji lub zaistniały problemy techniczne z obrazem lub dźwiękiem prosimy o kontakt. Udostępnimy link do nagranej sesji na naszym kanale na portalu YouTube.