sieci wifi

Sieci WIFI PASSUSSieci WIFI

Prawidłowe zaplanowanie korporacyjnej sieci WLAN przekłada się zarówno na jej wydajność jak i wymierne oszczędności wynikające z optymalizacji liczby wykorzystanych punktów dostępowych. Specjalistyczne routery wykorzystujące technologię 3G umożliwiają zastosowanie sieci WiFi w obiektach przemysłowych lub środkach transportu np. pociągach lub autobusach.

SITE SURVEY WIFI

Narzędzia i usługi polegające na analizie obiektu pod kątem instalacji WiFi. Rezultatem analizy są mapy zasięgu ze wskazaniem lokalizacji dla punktów dostępowych oraz obszarów o zwiększonej interferencji.

PROJEKTY SPECJALISTYCZNE

Projekty „pod klucz” wykorzystujące technologię WiFi w celu zapewniania dostępu do Internetu np. w środkach komunikacji, dworcach, obiektach wielkopowierzchniowych lub kopalniach.

BUDOWA I MODERNIZACJA

Grupa rozwiązań obejmująca punkty dostępowe (w tym spełniające normy przemysłowe i kolejowe) kontrolery, systemy zarządzania siecią i analizatory sieci WiFi.

TROUBLESHOOTING I MONITOROWANIE

Grupa rozwiązań obejmująca przenośne analizatory i testery WiFi oraz korporacyjne rozwiązania do monitorowania poziomu wydajności i bezpieczeństwa, diagnostyki, identyfikacji problemów w sieciach WiFi.

POBIERZ BEZPŁATNY PAKIET MATERIAŁÓW DOTYCZĄCYCH SIECI WIFI


Zapytaj nas

  • jakie cechy powinien mieć captive portal i na co zwrócić uwagę wybierając dostawcę rozwiązania
  • na co zwrócić uwagę przy pomiarach typu site survey
  • jak monitorować i lokalizować zasoby wykorzystując istniejącą standardową sieć WiFi

Co nas wyróżnia

Elastyczność i koncentracja na rzeczywistych potrzebach Klienta

Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży urządzeń i licencji, lecz przygotowujemy rozwiązania pod klucz dostosowane do konkretnej infrastruktury klienta, świadczymy usługi konsultingowe i doradcze w zakresie opiniowania projektów budowlanych i tworzenia wytycznych pod kątem sieci WiFi.

Innowacyjna oferta i dostępność najnowszych technologii
Stale współpracujemy z uczelniami technicznymi i obserwujemy najnowsze trendy na świecie wprowadzając do oferty innowacyjne produkty i rozwiązania z całego Świata.
Realizacja największych w Polsce projektów z zakresu sieci WiFi
Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów dla największych firm i instytucji, zarówno w Polsce jak i zagranicą, a ich skala została doceniona przez międzynarodowe firmy m.in. Digi czy Ruckus Wireless.

Nasi Klienci

IKEA
Kancelaria Sejmu
ENEA
Murapol
PKP PLK
Politechnika Białostocka
Politechnika Warszawska
T-Mobile Polska
PGNiG SA
Polskie Radio
SGGW
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie