Rozwiązania antyfraudowe
rozwiazania antyfraudowe

Rozwiązania          
       antyfraudowe

Grupa rozwiązań skierowanych do banków, instytucji pośredniczących w płatnościach oraz firm ubezpieczeniowych. Stanowi odpowiedź na najnowsze techniki wykorzystywane podczas prób oszustw finansowych, wyłudzeń oraz prania brudnych pieniędzy. Zastosowane technologie umożliwiają ekstrakcję danych, ocenę stopnia ryzyka oraz podjęcie odpowiednich działań w czasie rzeczywistym przyczyniając się do znacznej redukcji kosztów bez negatywnych konsekwencji dla klientów.

Zapytaj nas


  • Jak gromadzić dane o zachowaniu użytkowników aplikacji webowych oraz jak pozyskane dane wykorzystać do wykrywania fraudów, ataków i nadużyć, jak również do celów biznesowych.
  • Jak istotnie obniżyć koszty obsługi klientów bankowości elektronicznej i utrzymania systemów transakcyjnych
  • Na czym polega logika rozmyta i jakie jest jej zastosowanie w systemach antyfraudowych

Co nas wyróżnia

Elastyczność i koncentracja na rzeczywistych potrzebach Klienta
Własny zespół programistów i doświadczonych inżynierów sprawiają, że nie ograniczamy się tylko do sprzedaży urządzeń i licencji, lecz przygotowujemy rozwiązania pod klucz dostosowane do konkretnej infrastruktury klienta.
Innowacyjna oferta i dostępność najnowszych technologii
Jesteśmy udziałowcem spółki badawczo-rozwojowej SmartVide specjalizującej się w rozwiązaniach do eksploracji danych z wykorzystaniem systemów machine learning. Stale współpracujemy z uczelniami technicznymi i obserwujemy najnowsze trendy na świecie wprowadzając do oferty innowacyjne produkty i rozwiązania z całego Świata.
Wieloletnie doświadczenie w tematyce analizy ruchu sieciowego i strumieni danych

Od 15 lat poruszamy się w obszarze monitoringu i analizy sieci realizując w tym czasie blisko 500 projektów, dla największych polskich firm i instytucji.