passus

Kogo szukamy?

Profil naszego kandydata zależy od wymagań dotyczących konkretnego stanowiska. Jednak oprócz kompetencji merytorycznych u osób, które chcą do nas dołączyć, szukamy pewnych stałych cech osobowości.

  • Motywacji do pracy czyli przekonania, że praca na konkretnym stanowisko będzie przynosiła Ci satysfakcję.
  • Zainteresowania nowymi technologiami i gotowość do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy.
  • Nastawienia na realizację celów. Chcemy niezależnie od zajmowanego stanowiska osiągać jak najlepsze wyniki, dobrze planujemy i terminowo wykonujemy swoje zadania, tak by osiągnąć zamierzony cel.
  • Otwartości na zmiany, szukania nowych rozwiązań, inicjatywy w działaniu. Chcemy wychodzić poza utarte schematy, jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły i idee. Cenimy ludzi, którzy wykazują inicjatywę.
  • Pozytywnego nastawienia i łatwości nawiązywania relacji.

Nasz zespół

Nasi pracownicy tworzą liczący ok. 30 osób zespół profesjonalistów: inżynierów, programistów, specjalistów. Chociaż różnimy się doświadczeniem, umiejętnościami oraz zakresem obowiązków, podzielamy te same wartości: uczciwość i otwartość oraz dążenie do osiągania jak najlepszych wyników. Jako firma sprzedająca usługi i rozwiązania stawiamy przede wszystkim na skuteczność, najwyższą jakość i partnerską współpracę z naszymi Klientami. Tworzymy zgrany zespół. Lubimy spędzać ze sobą czas nie tylko w pracy, ale także poza nią. Chętnie aktywnie spędzamy czas na organizowanych zewnętrznie imprezach sportowych wystawiając firmowy zespół w imprezach biegowych czy rajdach samochodowych.

Co oferujemy?

Możliwość uzyskania specjalistycznych kompetencji w branży nowych technologii
Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania w zakresie wydajności i bezpieczeństwa IT, oferujemy pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
Realizację projektów dla największych przedsiębiorstw
Współpracujemy z największymi polskimi firmami i instytucjami oraz klientami zagranicznymi
Stabilność zatrudnienia oraz szkolenia i rozwój
Ponieważ działamy w branży, która ciągle się zmienia, dużą wagę przywiązujemy do poszerzania wiedzy i horyzontów, śledzenia nowych trendów i rozwiązań, doskonalenia pracowników oraz zdobywania nowych kompetencji.
Dobrą atmosferę pracy.
Tworzymy przyjazną atmosferę, ponieważ wychodzimy z założenia, że tylko w takich warunkach można osiągać założone cele. Wszyscy się znamy i mówimy sobie po imieniu.

Nasze aktualne oferty

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: passus@passus.com.pl

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133, poz. 883)”.