Testy rozwiązań Riverbed

Tym z Państwa, którzy są zainteresowani zweryfikowaniem możliwości rozwiązań firmy Riverbed proponujemy bezpłatne testy dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie w środowisku produkcyjnym Państwa organizacji.

Oprócz w pełni funkcjonalnych rozwiązań Riverbed zapewniamy:

- pomoc przy doborze odpowiedniej wersji testowanego rozwiązania
- wsparcie inżynierów Passus SA w procesie instalacji rozwiązania oraz jego dostosowania do specyfiki konkretnego środowiska;
- opracowanie pisemnego raportu podsumowującego wyniki testów

Dostarczenie i odbiór testowanego rozwiązania, zarówno wersji software jak i hardware, zapewnione jest przez firmę Passus. Dodatkowe produkty i wymagania prosimy umieścić w polu Uwagi. Po przesłaniu zapytania skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów. 

 1. W celu pobrania nagrania z webinarium prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza. Pola oznaczone * są obowiązkowe.
  Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający dostęp do materiału.
 2. Imię(*)
  Nieprawidłowe dane
 3. Nazwisko(*)
  Wprowadź nazwisko
 4. Nazwa firmy(*)
  Podaj nazwę firmy
 5. Stanowisko
  Nieprawidłowe dane
 6. Telefon(*)
  Nieprawidłowe dane
 7. Email(*)
  Podaj prawidłowy adres email
 8. (*)
  Nieprawidłowe dane
 9. Uwagi
  Nieprawidłowe dane
 10. Nieprawidłowe dane
Oferujemy testy następujących rozwiązań z oferty Riverbed: 

Riverbed APM - rozwiązania do zarządzania wydajnością aplikacji, pozwalające zidentyfikować problemy z wydajnością i dostępnością aplikacji i wskazać te elementy infrastruktury, które przyczyniają się do opóźnień (sieć, serwery, aplikacje). 


Riverbed NPM - rozwiązania do do monitorowania i rozwiązywania problemów w sieciach LAN/WAN, obejmujące swoją funkcjonalnością monitorowanie ruchu sieciowego w oparciu o protokół NetFlow, diagnostykę problemów wydajnościowych i awarii w sieci;
automatyczną dokumentacja sieci i połączeń pomiędzy urządzeniami, wykrywanie zmian w topologii, planowanie i modelowanie sieci pod kątem wdrożenia nowych usług i aplikacji.


Riverbed SteelHead/SteelFusion - rozwiązania umożliwiające konsolidację aplikacji brzegowych, serwerów oraz przestrzeni do przechowywania danych, przyspieszenie działania aplikacji i transferu plików w sieci WAN, centralizację zasobów przy zachowaniu wydajności dla lokalnych użytkowników.