Testy NetScout

Tym z Państwa, którzy są zainteresowani zweryfikowaniem możliwości rozwiązań firmy NetScout proponujemy bezpłatne testy dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie w środowisku produkcyjnym Państwa organizacji.

Oprócz w pełni funkcjonalnych rozwiązań NetScout zapewniamy:

- pomoc przy doborze odpowiedniej wersji testowanego rozwiązania
- wsparcie inżynierów Passus SA w procesie instalacji rozwiązania oraz jego dostosowania do specyfiki konkretnego środowiska;
- opracowanie pisemnego raportu podsumowującego wyniki testów

Dostarczenie i odbiór testowanego rozwiązania, zarówno wersji software jak i hardware, zapewnione jest przez firmę Passus. Dodatkowe produkty i wymagania prosimy umieścić w polu Uwagi. Po przesłaniu zapytania skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.

 1. W celu pobrania nagrania z webinarium prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza. Pola oznaczone * są obowiązkowe.
  Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający dostęp do materiału.
 2. Imię(*)
  Nieprawidłowe dane
 3. Nazwisko(*)
  Wprowadź nazwisko
 4. Nazwa firmy(*)
  Podaj nazwę firmy
 5. Stanowisko
  Nieprawidłowe dane
 6. Telefon(*)
  Nieprawidłowe dane
 7. Email(*)
  Podaj prawidłowy adres email
 8. (*)
  Nieprawidłowe dane
 9. Uwagi
  Nieprawidłowe dane
 10. Nieprawidłowe dane
Oferujemy testy następujacych rozwiązań z oferty NetScout: 


nGenius ONE - rozwiązanie umożliwiające kompleksowe zarządzanie wydajnością sieci
i aplikacji. Zapewnia całościowy wgląd end-to-end w parametry elementów infrastruktury IT, które mają wpływ na  wydajność dostarczanych danych, głosu i usług video. 


OptiView XG - analizator sieciowy w formie tabletu, pozwala podłączać się do sieci, analizować i rozwiązywać problemy   z dowolnego jej punktu - zza biurka, z serwerowni, czy lokalizacji zdalnej. Analizator monitoruje dostępność i    wydajność urządzeń, interfejsów i jest szczególnie przydatny w dużych i skomplikowanych sieciach.


Produkty AirMagnet - rodzina prduktów do obsługi sieci WiFi, umożliwiająca projektowanie, pomiary site survey,  monitoring pod kątem wydajności i bezpieczeństwa, czy też rozwiązywanie bieżących problemów np. wychwytywanie  źródeł interferencji.