Zakres oferty

Grupa rozwiązań do zabezpieczenia poufnych i wrażliwych danych przed utratą lub kradzieżą działająca w formie agentów na stacjach końcowych i jako moduł sieciowy. Rozwiązania ograniczają ryzyko utraty danych, chronią organizacje przed stratami finansowymi (GDPR/RODO), zapewniają zgodność z przepisami i procedurami bezpieczeństwa, równocześnie chroniąc dane klientów, wiarygodność marki i własność intelektualną.

Umożliwiają one:

  • przeprowadzenie dogłębnej kontroli treści wszystkich transmisji sieciowych

  • zapewnienie wszechstronnej  ochrony czynności użytkownika końcowego w sposób uzależniony od kontekstu takich czynności.

  • wykrywanie i zapobieganie rozprzestrzenianiu się danych poufnych w centrach danych, systemach klienckich, zdalnych lokalizacjach i komputerach użytkowników końcowych;

  • identyfikację pogwałcenia zasad bezpieczeństwa w obszarze transferu danych chronionych;

  •  zdefiniowanie spójnej polityki bezpieczeństwa we wszystkich potencjalnych kanałach wycieku informacji.

Powiązane produkty

Symantec DLP
Kompleksowe rozwiązanie do ochrony przed wyciekiem informacji działające w formie agentów na stacjach końcowych i jako moduł sieciowy. Od wielu lat lider w raportach Gartnera
Więcej
Fidelis Network
Chroni przed wyciekiem informacji poufnych. Zdobywca prestiżowej nagrody SC Magazine "Best Data Leakage Prevention (DLP) Solution".

Masz pytania?


passus@passus.com

+48 695 444 803