Passus SA oraz Invea-Tech o analizie behawioralnej ruchu podczas konferencji Secure 2015.

Passus SA wraz z firmą Invea-Tech został partnerem konferencji poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa w IT - Secure 2015.Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 14-15 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Podczas wydarzenia Passus oraz Invea-Tech zaprezentują rozwiązanie FlowMon ADS opracowane do wykrywania anomalii ruchu sieciowego, incydentów bezpieczeństwa i działań podejrzanych. Celem FlowMon ADS jest uzupełnienie i rozszerzenie możliwości konwencjonalnych narzędzi do ochrony sieci oraz wykrywanie anomalii (kolejny krok po wdrożeniu systemów typu firewall, IPS/IDS).

Jedną z prelekcji wygłaszanych podczas dwóch dni konferencji będzie prezentacja Klaudyny Buszy i Konrada Antonowicza "Co w sieci grasuje i do drzwi puka - siła analizy behawioralnej ruchu".

Secure 2015 to dwudniowa konferencja, której organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny. Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na stronie www.secure.edu.pl