3.11.2020: Passus SA ze statusem Splunk Premier Reseller

Firma Passus SA uzyskała status Splunk Premier Reseller. Jest on potwierdzeniem kompetencji i doświadczenia niezbędnego do skutecznej realizacji wdrożeń rozwiązań Splunk.

System Splunk umożliwia efektywne zarządzanie logami, badanie incydentów i prowadzenie analiz z zakresu informatyki śledczej. Dzięki swojej rozproszonej architekturze, pozwala on na gromadzenie, przechowywanie, analizę i korelację dużych ilości informacji pochodzących z bardzo zróżnicowanych źródeł. Jakość rozwiązań potwierdziła m.in. firma badawcza Gartner umieszczając Splunk w 2020 roku po raz siódmy z rzędu w gronie liderów w kategorii Security Information and Event Management. W raporcie Splunk został oceniony najwyżej ze wszystkich producentów w obszarze „Zdolność do wykonania”.

Passus od 2013 roku jest partnerem Splunk w Polsce, od początku skupiając swoją działalność na obszarze monitorowania i analizy informacji związanych z bezpieczeństwem IT.

Aby zapoznać się z wszechstronnym podejściem firmy Splunk do analizy i bezpieczeństwa danych zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium przeprowadzonego przez inżynierów Passus: Splunk w praktyce zespołów bezpieczeństwa IT