Najbliższe webinarium
Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych seminariach online prowadzonych przez inżynierów Passus i zaproszonych gości. Nasze wirtualne spotkania pozwolą Państwu zdobyć wiedzę z obszaru bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, jak również optymalizacji infrastruktury serwerowej.
W ramach każdej prezentacji skupiamy się na omówieniu problemów, z którymi zmagają się działy IT. Proponujemy także metody i efektywne narzędzia, dzięki którym problemy te można skutecznie i szybko rozwiązywać.

Nadchodzące webinary

Webinar Ataki rodem z powieści kryminalnych - cyberbezpieczeństwo 2016/2017

Ataki rodem z powieści kryminalnych - cyberbezpieczeństwo 2016/2017

25 maja 2017, godz. 11.00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, w trakcie którego zaprezentujemy wyniki i wnioski płynące z najnowszego raportu przygotowanego przez firmę Symantec.

Omawiane zagadnienia:

  • jak w ostatnich miesiącach zmieniały się wektory ataków

  • statystyki dot. aktywności cyberprzestępców i ich konsekwencji

  • sytuację  w Polsce na tle innych krajów i regionów

  • możliwe środki zaradcze

Swoimi doświadczeniami podzieli się Lech Lachowicz, inżynier i ekspert ds. bezpieczeństwa z firmy Symantec.Rejestracja

Informacje dotyczące uczestnictwa w seminariach online:

Prezentacje prowadzimy przez internet z wykorzystaniem platformy multimedialnej Citrix GoToWebinar. Po kliknięciu na zamieszczony link (Rejestracja) zostaną Państwo przekierowani na stronę rejestracji. Aby się zarejestrować na seminarium online, prosimy o wypełnienie formularza.
Po wypełnieniu wymaganych pól, prosimy o kliknięcie na przycisk 'Register'.
Po kliknięciu na przycisk 'Register' otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail link. Umożliwi on na wejście na stronę, na której będzie można śledzić prezentację. Prosimy o podłączenie się do sesji kilka minut przed planowanym rozpoczęciem seminarium.

Udział w webinarze

Podczas połączenia z serwerem, w zależności od ustawionych zabezpieczeń, może pojawić się pytanie o zgodę na uruchomienie aplikacji pozwalającej na dołączenie do webinarium. Należy wyrazić wówczas zgodę. Firewall powinien być tak skonfigurowany, aby umożliwiać połączenia szyfrowane - porty 8200, 443 i 80.
Głos jest nadawany w systemie VoIP (wymagane są wbudowane lub zewnętrzne głośniki). Pytania można zadawać wpisując je w trakcie prezentacji w okienku Questions. Prowadzący odpowiada na nie zazwyczaj na zakończenie spotkania. Większość sesji jest nagrywana. Jeżeli z jakichś powodów nie mogli Państwo uczestniczyć w prezentacji lub zaistniały problemy techniczne z obrazem lub dźwiękiem prosimy o kontakt. Udostępnimy link do nagranej sesji na naszym kanale na portalu YouTube.