Najbliższe webinarium
Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych seminariach online prowadzonych przez inżynierów Passus i zaproszonych gości. Nasze wirtualne spotkania pozwolą Państwu zdobyć wiedzę z obszaru bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, jak również optymalizacji infrastruktury serwerowej.
W ramach każdej prezentacji skupiamy się na omówieniu problemów, z którymi zmagają się działy IT. Proponujemy także metody i efektywne narzędzia, dzięki którym problemy te można skutecznie i szybko rozwiązywać.

Nadchodzące webinary

Webinar Zaawansowane testy penetracyjne w praktyce

Zaawansowane testy penetracyjne w praktyce

27 kwietnia 2017, godz. 11.00

Regularne przeprowadzenie testów penetracyjnych jest ważnym, zapewniającym podstawy poziom bezpieczeństwa procesem. Testy profilowane to znacznie bardziej zaawansowane formy testów bezpieczeństwa, które oprócz luk i podatności pozwalają zweryfikować aktualny poziom „dojrzałości” organizacji w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Omawiane zagadnienia:

  • Testy profilowane a klasyczne testy penetracyjne
    • czym są i czego można się dzięki nim dowiedzieć
    • warsztat i sztuczki hackerów
    • doświadczenia praktyczne
  • Purple Teaming – czyli sposób na jeszcze lepsze wykorzystanie koncepcji testów profilowanych
Rejestracja

Informacje dotyczące uczestnictwa w seminariach online:

Prezentacje prowadzimy przez internet z wykorzystaniem platformy multimedialnej Citrix GoToWebinar. Po kliknięciu na zamieszczony link (Rejestracja) zostaną Państwo przekierowani na stronę rejestracji. Aby się zarejestrować na seminarium online, prosimy o wypełnienie formularza.
Po wypełnieniu wymaganych pól, prosimy o kliknięcie na przycisk 'Register'.
Po kliknięciu na przycisk 'Register' otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail link. Umożliwi on na wejście na stronę, na której będzie można śledzić prezentację. Prosimy o podłączenie się do sesji kilka minut przed planowanym rozpoczęciem seminarium.

Udział w webinarze

Podczas połączenia z serwerem, w zależności od ustawionych zabezpieczeń, może pojawić się pytanie o zgodę na uruchomienie aplikacji pozwalającej na dołączenie do webinarium. Należy wyrazić wówczas zgodę. Firewall powinien być tak skonfigurowany, aby umożliwiać połączenia szyfrowane - porty 8200, 443 i 80.
Głos jest nadawany w systemie VoIP (wymagane są wbudowane lub zewnętrzne głośniki). Pytania można zadawać wpisując je w trakcie prezentacji w okienku Questions. Prowadzący odpowiada na nie zazwyczaj na zakończenie spotkania. Większość sesji jest nagrywana. Jeżeli z jakichś powodów nie mogli Państwo uczestniczyć w prezentacji lub zaistniały problemy techniczne z obrazem lub dźwiękiem prosimy o kontakt. Udostępnimy link do nagranej sesji na naszym kanale na portalu YouTube.