Aktualności
25
Maj

Webinarium: Ataki rodem z powieści kryminalnych - cyberbezpieczeństwo 2016/2017

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, w trakcie którego zaprezentujemy wyniki i wnioski płynące z najnowszego raportu przygotowanego przez firmę Symantec.
Podczas webinarium omówimy m.in. jak w ostatnich miesiącach zmieniały się wektory ataków, statystyki dot. aktywności cyberprzestępców i ich konsekwencji, sytuację w Polsce na tle innych krajów i regionów, możliwe środki zaradcze. Swoimi doświadczeniami podzieli się Lech Lachowicz, inżynier i ekspert ds. bezpieczeństwa z firmy Symantec.

Rejestracja

11
Maj

Passus o monitoringu aplikacji podczas Riverbed Disrupt 

Zapraszamy na Europejską Edycję Konferencji Riverbed Disrupt, poświęconą tematyce wydajności sieci i aplikacji.
Szczególnie zachęcamy do udziału w sesji prowadzonej przez naszego inżyniera, Grzegorza Mańturzyka, który na przykładzie najnowszych rozwiązań Riverbed omówi praktyczne aspekty monitorowania wydajności aplikacji w różnych środowiskach, w tym m.in. Windows, Office 365, Citrix, Android, iOS oraz Java.

9
Maj

Prezentacja Passus podczas Forum Bezpieczeństwa Banków 

Jako partner generalny wydarzenia serdecznie zapraszamy na Forum Bezpieczeństwa Banków - coroczne spotkanie dla dyrektorów oraz menedżerów banków odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. W trakcie konferencji nasz ekspert - Konrad Antonowicz przedstawi, jak wykorzystać wiedzę naukową do analizy danych z kanałów płatności elektronicznej w celu zautomatyzowania wykrywania nadużyć i anomalii w zachowaniu klientów.

27
Kwi

Webinarium: Zaawansowane testy penetracyjne w prakytce

Testy profilowane to znacznie bardziej zaawansowane formy testów bezpieczeństwa, które oprócz luk i podatności pozwalają zweryfikować aktualny poziom „dojrzałości” organizacji w obszarze cyberbezpieczeństwa. Krystian Piwowarczyk, doświadczony pentester z firmy STM Solutions przedstawi, czego można dowiedzieć się dzięki takim testom oraz podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie sztuczek stosowanych przez hackerów. 

30
Mar

Webinarium: Zastosowanie uczenia maszynowego i wizualizacji 3D w cyberbezpieczeństwie

Tematem webinarium będzie wykorzystanie machine learning i metod matematycznych w procesie ochrony przed cyberatakami. Mateusz Flak z firmy Darktrace przedstawi rozwiązanie, które wykorzystuje profilowanie do wykrywania anomalii w zachowaniu poszczególnych użytkowników i urządzeń i szybką analizę ich przyczyn z wykorzystaniem grafiki 3D.