Aktualności
30
Mar

Webinarium: Zastosowanie uczenia maszynowego i wizualizacji 3D w cyberbezpieczeństwie

Tematem webinarium będzie wykorzystanie machine learning i metod matematycznych w procesie ochrony przed cyberatakami. Mateusz Flak z firmy Darktrace przedstawi rozwiązanie, które wykorzystuje profilowanie do wykrywania anomalii w zachowaniu poszczególnych użytkowników i urządzeń i szybką analizę ich przyczyn z wykorzystaniem grafiki 3D.

Więcej

23
Mar

Seminarium: Jak zbudować wydajną i bezpieczną sieć WiFi?

Podczas spotkania omówimy kwestie związane m.in. z planowaniem i pomiarami sieci opartych o standard 802.11, doborem i konfiguracją sprzętu do budowy, ich zabezpieczeniem i monitorowaniem. Podpowiemy również jak w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez technologie bezprzewodowe, np. lokalizować położenie urządzeń.

Więcej

16
Mar

Webinarium: Konolidacja oraz ochrona zasobów serwerowych poza data center

W trakcie prezentacji przedstawimy technologię Riverbed SteelFusion, która pozwala na 100% konsolidację danych i aplikacji oraz zapewnia wydajność na poziomie sieci LAN dostępną w oddziałach poprzez sieć WAN.

16
Luty

Webinarium: Monitorowanie wydajności aplikacji na urządzeniach przenośnych, stacjonarnych i wirtualnych

Zapraszamy na 60 minutowe spotkanie z inżynierem Passus który przedstawi zagadnienia związane z monitorowaniem wydajności aplikacji z punktu widzenia użytkownika. Tematem prezentacji będzie rozwiązanie Riverbed Aternity służące do monitorowania i diagnostyki środowisk m.in. takich jak Office 365, Citrix, Android, iOS czy Java.

2
Luty

Webinarium: Jak uszczelnić stosowane systemy zabezpieczeń przed malwarem i atakami APT?

W trakcie webinarium omówione zostanie nowe podejście do kwestii bezpieczeństwa, które wykorzystuje działania zbliżone do działań malware i stanowi dopełnienie systemów anty-APT od strony stacji użytkownika.